Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne "Wspólna Ziemia" - witamy na naszej stronie
Muzeum Mitologii Słowiańskiej
Biedronka Gąsienica

Aktualności

Powrót

2011-08-31 Zapraszamy na koncert

W piątek 16 września w pubie "U Kornela" w Chojnicach zagrają dwie bytowskie kapele: NO SE oraz CORPUS CAEDIS. Ich koncert odbędzie się w ramach obchodów piętnastolecia istnienia Stowarzyszenia "Wspólna Ziemia". Zapraszamy.

Zespół NO SE, podobnie jak "Wspólna Ziemia", także obchodzi w tym roku swoje piętnaste urodziny. Ich muzyka to połaczenie old schoolowego punk rocka z hardkorowym drapieżnym brzmieniem. Kapela wydała kilka płyt, całą dyskografię poznać można na stronie zespołu (kliknij TUTAJ), gdzie umieszczono także sporo muzyki do posłuchania. Z kolei zespół CORPUS CAEDIS to młoda bytowska formacja, grająca od niespełna dwóch lat. Podobnie jak starsi koledzy z NO SE muzycy z CC również grają zaangażowanego punka (kliknij TUTAJ). Właśnie ukazuje się ich debiutancka płyta "Psychoza".

Koncert bytowiaków rozpocznie się o godzinie 20:00 dnia 16 września (piątek) w pubie "U Kornela" (ul. Młodzieżowa 35, Chojnice). Wstęp 8 zł. Członkowie Stowarzyszenia "Wspólna Ziemia" z opłaconą składką za rok 2011 - wtęp gratis.


Fotogaleria:
logo 15-lecia "Wspólnej Ziemi"
tak się bawią ludziska u Kornela ;-)
plakat
Pliki do pobrania:
plakat (1,706 kB)
plakat pdf (879 kB)

Drukuj treść

Zobacz archiwum