Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne "Wspólna Ziemia" - witamy na naszej stronie
Muzeum Mitologii Słowiańskiej
Biedronka Gąsienica

Aktualności

Powrót

2012-03-08 Vavamuffin w Chojnicach

Fanów dobrego reggae pragniemy z radością poinformować, iż w sobotę 17 marca w Chojnicach wystąpi warszawska formacja Vavamuffin. Koncert odbędzie się w ramach projektu "We will rock you!" dofinansowanego przez Urząd Miasta w Chojnicach.

Zespół Vavamuffin powstał w 2003 roku; ma na swoim koncie pięć płyt i kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Grupa koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu i kto raz go zobaczy, będzie chciał znów... i znów... i znów...

Chojnicki koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Odbędzie się w lokalu przy ul. Mickiewicza 12a, tuż obok Pizzerii Fabryka. Bilety w przedsprzedaży w cenie 12 zł będzie można kupować od poniedziałku (12.03) w biurze Promocji Regionu Chojnickiego (Stary Rynek w Chojnicach). W dniu koncertu bilety będą dostępne w cenie 15 zł. Po koncercie Vavamuffin, do późnych godzin nocnych muzykę reggae i pokrewną z płyt analogowych puszczać będzie Recklessman, nasz stowarzyszeniowy przyjaciel, który już nie jeden raz rozkołysał chojnicką publiczność.

Oprócz Urzędu Miejskiego w Chojnicach organizację koncertu wspierają także: Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce (link) oraz Pizzeria Fabryka (link).

W ramach projektu "We wil rock you!" w roku 2012 odbędą się w Chojnicach także następujące koncerty: Dubska (21.04), Zielone Żabki (12.05), Biała Gorączka (9.06), Paraliż Band (22.09) oraz Miasto (20.10).


Fotogaleria:

Drukuj treść

Zobacz archiwum