Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne "Wspólna Ziemia" - witamy na naszej stronie
Muzeum Mitologii Słowiańskiej
Biedronka Gąsienica

Aktualności

Powrót

2010-02-11 Konkurs Zaborskiego Parku Krajobrazowego

Zaborski Park Krajobrazowy planuje zakup do celów edukacyjnych 24 zdjęć ptaków charakterystycznych dla obszaru Parku. Zdjęcia będą wykorzystane do przygotowania wystawy fotograficznej pt. "Zaborski Park Krajobrazowy 1990-2010. 20 lat w krainie puchacza", organizowanej w ramach obchodów jubileuszu Parku oraz na stronie internetowej i wydawnictwach edukacyjnych.

 
Zdjęcia w wersji elektronicznej należy nadsyłać do 18 marca 2010 r. na płycie CD na adres Zaborski Park Krajobrazowy ul. Turystyczna 10 89-606 Charzykowy lub zaborypk@poczta.onet.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Wykaz gatunków oraz warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu. Wyboru zdjęć dokona komisja powołana przez dyrektora Zaborskiego Parku Krajobrazowego.
 
Zdjęcia należy nadsyłać w formie "miniaturki" o zmniejszonej rozdzielczości. Każdy autor może przesłać po 6 zdjęć z każdego gatunku w następujących zakresach tematycznych: portret lub sylwetka lub pisklęta. Każde zdjęcie należy opatrzyć stosownym opisem zgodnie z regulaminem, a autor pragnący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do podpisania oświadczenia. Serdecznie zapraszamy!
 
Regulamin konkursu i inne niezbędne informacje znajdziesz tutaj.
 
źródło: ZPK

 


Fotogaleria:
sosny na zrębie

Drukuj treść

Zobacz archiwum